Chráněné bydlení skupinové

Vytisknout

pikto-objekt

Popis služby

Služba je poskytována v budově č. p. 181.

vybor

V rámci služby a poskytované podpory ze strany asistentů získávají jednotliví uživatelé dovednosti spojené s chodem domácnosti, sebeobsluhou a celkovou samostatností v běžných životních situacích, se kterými se denně setkávají jejich vrstevníci. Dále pak dovednosti v oblasti hospodaření s financemi, nakupování, stravování, péče o svou osobu (žehlení, praní prádla), pracovních návyků, cestování a dalších denních činnostech.

Postupným osamostatňováním-se, jsou obyvatelé připravování k přechodu do služby s občasnou podporou, tedy chráněného bydlení individuálního.

 

K dispozici je uživatelům v rámci objektu č. p. 181  jeden jednolůžkový a jeden dvoulůžkový pokoj.

chb-pikto-1-2-luzkove-pokoje

V pokoji má každý obyvatel v rámci základního vybavení postel, skříň, psací stůl, židli. Koneční vzhled svého pokoje si uživatel služby utváří sám, nebo s podporou asistenta. Po konzultaci s poskytovatelem služby si každý může pokoj vybavit vlastním nábytkem či elektrospotřebiči, které splňují bezpečnost užívání a technické nároky poskytovatele služby.

chb-pikto-vybaveni-pokoje

 

pikto-objekt

Aktivity obyvatel

Dopoledne uživatelé služby docházejí do zaměstnání, nebo sociálně terapeutických dílen, odpoledne cestují za nákupy, pečují o dům a zahradu, starají se o svá domácí zvířata, tráví čas jinými volnočasovými aktivitami (jízdou na kole, hraním na hudební nástroj, poslechem hudby, procházkou, sledováním Tv atd.)

 

 

 

 

 

pikto-objekt

Kontakt

Telefon: 483 300 718*115, *116 nebo 483 300 723*115 , *116

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Domov Maxov 2016